درباره ما

تجارت هوشمند درسان مجموعه ای است که توسط آقای آرمین علیزاده تاسیس و از سال 1384 تاکنون فعالیت خود را جهت پاسخگویی به سؤالات متخصصان و دانشجویان رشته حسابداری و امور مالی و با استفاده از نرم‌افزارهای تخصصی و محیط اینترنت و فضای مجازی گسترش داده است. تجارت هوشمند درسان با برگزاری همایش ها و سمینارهای تخصصی حسابداری در تمام کشور و تألیف کتب راهنمای جامع دادرسی مالیاتی، قانون مالیات‌های مستقیم، راهنمای جامع حسابداری پیمانکاری، ارزش‌افزوده و قانون پایانه‌های فروشگاهی، راهنمای جامع معاملات فصلی توانست سهمی قابل توجه در بالا رفتن دانش و مهارت رشته حسابداری داشته باشد. مجموعه تجارت هوشمند درسان در زمینه مالی و مالیاتی اعم از مشاوره مالیاتی و مالی به شرکت‌های کوچک و بزرگ، تدریس مالیاتی، پروژه‌های حسابداری و ... فعالیت های خود را گسترده کرد و توانست پاسخگوی نیازهای مرتبط با مبحث مالی و مالیاتی شرکت‌ها و اشخاص باشد.

این مجموعه توانست با بهره گیری از تلفیق دانش متخصصان حوزه وب و حسابداری، نرم افزار جامع واسط مودیان را به صورت انحصاری طراحی و تولید نموده و کمک شایانی به شرکت ها و موئدیان مالیاتی داشته باشد.

از دیگر نرم افزارهای مجموعه تجارت هوشمند درسان نرم افزار مالیاتی سام می باشد که قابلیت دسترسی به کلیه بخشنامه های مالیاتی و سایر قوانین مرتبط و همچنین دسترسی به اصلاحات بخشنامه ها با نوشتار متفاوت مشخص شده و یا ابطالی آنها و دلایل ابطال با بخشنامه مرتبط و یا آرای دیوان را دارا می باشد.

همچنین این مجموعه دوره های حسابداری آموزش بسیار متنوعی را برای خدمت رسانی به مدیران مالی و حسابرسان در سراسر ایران برگزار نموده. از جمله دوره دادرسی در امور مالیاتی، دوره رایگان قانون پایانه فروشگاهی و سامانه مودیان و ...